вівторок, 1 вересня 2020 р.

 2020-2021 навчальний рік 


Сучасні електронні ресурси для ефективної організації освітнього процесу у навчальному закладі
Cервіси на основі хмарних технологій тільки починають активно розвиватися й інтегруватися до різних соціальних сфер життя від бізнесу до освіти. Нині актуальними залишаються питання розробки відкритих й електронних освітніх ресурсів, навчальних хмарних сервісів і методик їх використання у навчальному процесі ресурсних центрів дистанційної освіти.
17 вересня 2020 року розпочалося дистанційне навчання в системі неперервної післядипломної освіти при ТКМЦНОІМ за розділом «Сучасні електронні ресурси для ефективної організації освітнього процесу у навчальному закладі» ліцензованих освітніх програм. Викладач Кравчук Т.П. продемонструвала слухачам безперервність і доступність навчання будь-де і будь-коли завдяки використанню хмарних платформ і хмарних сервісів..


    Дорогі вчителі, вітаю з початком нового навчального року. Бажаю, щоб він був легким і приємним, а приніс тільки хороші моменти. Нехай в ньому буде багато нових відкриттів, всі події будуть радісними, а випадки щасливими. Бажаємо, щоб кожен урок проходив незабутньо, і став справжньою подорожжю як для учнів, так і для вас - вчителів. Учні вас люблять, адже ви їхні капітани, які ведуть лише вперед. У добрий шлях, в новий, неймовірний навчальний рік!


 


Немає коментарів:

Дописати коментар