Перлини досвіду


«Сучасні заклади освіти» 

17-19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» .
Організувала і провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії. Зокрема,
90 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;
26 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;
480 – установ післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських органів управління освітою, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів;
131 – професійно-технічний навчальний заклад, науково-методичний центр професійно-технічної освіти;
23 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Основні пріоритети освіти Тернополя у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» вже вдруге презентував Тернопільський комунальний методичний центр науково – освітніх інновацій та моніторингу. До офіційного каталогу Міжнародної виставки увійшла інформація про освітні пріоритети управління освіти і науки Тернопільської міської ради, методичного центру та 17 навчальних закладів міста. 
У тематичних номінаціях срібною медаллю були відзначені роботи педагогів школи. Участь у виставці «Сучасні заклади освіти» - це позитивний досвід і можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання найкращих педагогів навчального закладу.
Номінації 
"Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства"

Роботу переглянути можна тут...


"Міжнародна співпраця"

Немає коментарів:

Дописати коментар